ברוכים הבאים לערוץ הפודקאסט (הֶסְכֵּת) הקולותי

מוזמנים להאזין לראיונות ושיחות במגוון נושאים עם ליאור טל שדה

קולות של רוח: אהבה, חופש וצדק חברתי במשנתו של אריך פרום – פרק 3 – צדק חברתי: סדרת פודקאסט קולותית חדשה בהגשת ליאור טל שדה. קריינות: נובה דובל.

קולות של רוח: אהבה, חופש וצדק חברתי במשנתו של אריך פרום – פרק 2 – חופש: סדרת פודקאסט קולותית חדשה בהגשת ליאור טל שדה. קריינות: נובה דובל.

קולות של רוח: אהבה, חופש וצדק חברתי במשנתו של אריך פרום – פרק 1 – אהבה: סדרת פודקאסט קולותית חדשה בהגשת ליאור טל שדה. קריינות: נובה דובל.

קולות: מי אנחנו?  תא"ל (במיל) רליק שפיר, בוגר קולות, וליאור טל שדה, סמנכ"ל התוכן בקולות, מתראיינים בתוכניתה של ליאת רגב "עוברים לראשון" בכאן ב, לרגל עשרים שנה לקולות.

נד נד: משיר הנדנדה של ביאליק ליהדות חילונית הומניסטית – ליאור טל שדה מפרש במדור דיבור של רשת13 את שיר הנדנדה ומסביר את השלכותיו על זהות יהודית וסוגיות של דת ומדינה בימינו. לצפיה בוידאו הקליקו כאן.

שבת ישראלית: מביאליק ועד חוק המרכולים – ליאת רגב משוחחת עם ליאור טל שדה על תפיסת השבת של ביאליק ועל הבנייתה של שבת ישראלית בימינו. הראיון שודר בכאן ב (רשת ב) בתוכנית "עוד מעט שבת". דצמבר 2017.

שיימינג – אברי גלעד ועינת נתן משוחחים עם ליאור טל שדה על שיימינג ועל כלי שפותח בבית המדרש קולות כדי לבחון מתי ראוי לעשות שיימינג או להשתתף בו. שודר בתוכנית משפחה גרעינית בגלי צה"ל. ספטמבר 2017.

חטא ותשובה בימינו – לקראת יום הכיפורים תשע"ג, שוחחה ציפי גון גרוס בגלי צהל עם ליאור טל שדה על מושג החטא וההתמודדות עימו ביהדות. השיחה כוללת נגיעה בהגותם של הרמבם, אריך פרום, רבי נחמן, לוינס ואחרים.

ברית מילה – אור אלתרמן ואור ברנע משוחחים עם ליאור טל שדה על ברית מילה והמחלוקת שמתחילה להירקם סביבה. שודר בכאן תרבות בתוכנית בוסטר. ספטמבר 2017.

תשעה באב והמציאות הישראלית – טור אישי-קולי של ליאור טל שדה בתוכנית "יומן השבוע" עם ענת דוידוב ברשת ב. הטור עוסק בצורך ליצור מנגנונים שרואים אנשים, בהפוך מהתנהלות הממסד הדתי בישראל.

הנשר הגדול: הרמב"ם  – ליאת רגב משוחחת עם ליאור טל שדה על הרמב"ם ועל השלכות תורתו בימינו, לרגל צאת הסדרה "הנשר הגדול" בהשתתפותו. שודר בתוכנית "באים לשבת", כאן ב, 2017.

מיהדות חילונית, הדתה וגבולות הפלורליזם ועד לפוליטיקה: ליאור טל שדה מתארח בפודקאסט 'גיקונומי' לשיחה עם ראם שרמן. להאזנה הקליקו כאן.

ישעיהו ליבוביץ: עיקרי משנתו והמחלוקות סביבה – אסף פרידמן משוחח עם נתי קופפר וליאור טל על משנתו של ישעיהו ליבוביץ. שודר בערב יום כיפור ב'קול הקמפוס'. הפודקאסט באורך שעתיים.