מובילים בשלטון המקומי, מחזור תשע"ח:

אבי נעים – ראש המועצה, מ.מ בית אריה

אורנה דוידאי – סגנית ראש העיר, עיריית פתח תקווה

אייל דמרי – סגן ראש המועצה, מ.א מרום הגליל

אריאל הילדסהיימר – מנכ"ל, מ.א גזר

דודי זביב – מנכ"ל, מ.מ שוהם

חגית מגן – ראש מינהל שכר והסכמי עבודה, מרכז השלטון המקומי

יונית סמולש – מנהלת המפעם, מפעם השרון

יורם שמעון – ראש המועצה, מ.מ מבשרת ציון

יעלה מקליס – ראש העיר, עיריית יהוד-מונוסון

יעקב נתניהו – מנכ"ל, מ.מ חריש

מיטל להבי – סגנית ראש העיר, עיריית תל אביב יפו

סאמי תלאווי – מנכ"ל, עיריית טייבה

פנינה אמויאל משה – מנכ"ל, מ.א לב השרון

רון שני – ראש המועצה, מ.א משגב

שירלי פאר יגרמן – מנכ"ל, עיריית רמת השרון

מובילים חברתיים, מחזור תשע"ח:

אברהם חיון – מנכ"ל, עמותת נכח

אלדד שידלובסקי – סגן בכיר לכלכלה באגף הכלכלן הראשי, משרד האוצר

אלמה גדות פרז – מייסדת ומנהלת החברהShelanu Advisors , אסטרטגיה לפילנטרופים

אסף שלו – סגן מנהל, המרכז למדעים, ירוחם

אריאל ויזל – מנהל פיתוח אסטרטגי, האגודה לקידום החינוך

אתי מלר – מנהלת תכניות תעסוקה, ג'וינט ישראל-תבת

חננאל שקלאר – ראש המכינה, מכינת ירוחם

יאסר אלעמור – מבקר פנים וממונה על תלונות הציבור, מועצה האזורית אלקסום

יעל אלימלך – מנהלת המחלקה לחינוך חרדי, מנח"י, עיריית ירושלים

ירון נוידרפר – מנכ"ל Social Finance Israel ,

כרמלה קורש-אבלגון-  מנהלת הקרן למפעלים מיוחדים, המוסד לביטוח לאומי

ליאת אביאלי – מנהלת תכנית ציונות 2000, ירוחם

נעמה שבתאי – מנהלת תוכנית פר"ח, מחוז דרום

קרן קלסטר – סמנכ"ל מנהל ומשאבי אנוש, הקרן לידידות

שרון לוין – מנהלת תחום הדרכה, ארגון 'פעמונים'

מובילים חברתיים, (מועצת מקו"ם), מחזור תשע"ז

אדם לטרולו – השומר הצעיר

אהרון אריאל לביא – רכז גיוס משאבים

איה דגני – תנועת דרור ישראל

אילן חזן – קרן קהילות

אליעד מלמד – החממה  הקהילתית, עמותת תור המדבר

אסעד סובח – אופקים לעתיד

דן שטרן – המחנות העולים

דני קוטן – תנועת דרור ישראל

הדס גולדמן – תרבות

חגי מיורק – השומר הצעיר

יאיר רביב – המחנות העולים

ליאור ליפשיץ – קרן קהילות

מורן כהנא – תרבות

מיכל גומל בלנק – מעגל הקבוצות

משה סולומון – הנני

מתניה ידיד – בני עקיבא

ניר כץ – חברים בטבע

סטס מרדכייב – מדור לדור

עודד ניצני – נטיעות

עמוס אליצור – בני עקיבא

רחל סיאני – רכזת משל"י

רעות וקסלר – תנועת דרור ישראל

מובילי נגב, מחזור תשע"ז:

איציק קריספל – מנהל פרויקטים בתחומי תיירות, קיימות וקהילה, אחוזת נגב

אלה מדמוני – מנהלת איזור נגב, ארגון פעמונים

אלכסנדר ויינטרוב – מנהל מרכז תמיכת מעסיקים של אנשים עם מוגבלות, משרד הכלכלה

אמנון בן דהן – מנכ"ל, מועצת נאות חובב

אסתר עקיבא – מנהלת פרוייקטים, מועצת הנגב

טל בוחניק – מנהלת מרכז מדע חוויתי לילדים, חווידע טבע, ירוחם

יהלומה זכות – מנהלת החוסן העירונית, נט"ל

יעל חמאוי – מנהלת מחלקת תרבות, מועצה איזורית הר חברון

יצחק צור – מזכיר היישוב, סנסנה

ליאור בר – מנהל מו"פ חינוך, ירוחם

ליאור נחמה – מנכ"ל החברה לפיתוח, מצפה רמון

עידו עמר – מנהל מכינת הנגב

ענת מעוז – מפתחת מובילה, אמדוקס

רון סגל – רכז ישובים כפריים בנגב, תנועת אור

מובילים חברתיים, מחזור תשע"ו:

אביטל בלונדר – מנכ"ל עמותת ג'ינדאס להתחדשות עירונית, לוד

אפרת שרעבי – סגנית מנהלת השירות לרווחת הפרט והמשפחה, משרד הרווחה

גיא סלומון – מנכ"ל, עמותת צעד קדימה

חיה ג'משי – מנכ"ל, קרן שח"ף

יותם טרון – מנכ"ל שותף, המכון לחינוך דמוקרטי

יעל עמא"ר טולוב – סמנכ"ל תכניות, הקרן לידידות

מולי רובין – מנהל מרכז גל למנהיגות וראש מכינת הנגב

מיכל ברקאי – מייסדת וראשת "מכינת עלמה למנהיגות נשית"

מיכל זימלר- מנכ"ל IVN

נמרוד אקרמן – מייסד ומנכ"ל, עמותת ידיד לחינוך

סמואל בומנדיל – מפקד חוות השומר, צה"ל

ענבל רון דרור – מנהלת המכללות למנהיגות מקצועית, בתי חינוך

ענת מופקדי – מנהלת מרכזי התעסוקה של משרד הרווחה, ג'ויינט ישראל-תבת

צביקה גולדברג- מנכ"ל, עמותת בעצמי

שושי ברנדוין – מייסדת וחברת הנהלה ישיבה תיכונית חרדית "חדוות התורה"

מובילי נגב, מחזור תשע"ו:

אבישי ברמן – מנכ"ל, עמותת בין השיטין

אופיר צימרינג – מנהל צמיחה דמוגרפית, מועצה אזורית רמת הנגב

אלון זיו – מנהל השקעות חברתיות, קרן שח"ף

אלישיב רייכנר – פובליציסט, סופר, יזם חברתי ועיתונאי מקור ראשון

אסף כהן – סמנכ"ל, תנועת אור

ג'סיקה קידר – מזכירת היישוב, כרמית

דוד פורטל – ראש מטה ראש העיר, עיריית אופקים

חרות גנוד – מנהלת חיבורים, עמותת בית מוריה

יהודה אבני – מנהל אזור נגב דרומי, החטיבה להתיישבות

יוהן אטלן – מנכ"ל, מועצת הנגב

מיטל שקד – מנהלת מרכז הצעירים, מצפה רמון

מיכל פלג עוזיהו – רכזת תיירות נגב, הרשות לפיתוח הנגב

נחמי גייניס – מנכ"ל, עמותת איילים

שלומית כהן – סמנכ"לית, עמותת איילים

מובילים חברתיים, מחזור תשע"ה:

אברמי טורם – נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, משרד המשפטים

בנימין פישר – מנהל המינהל לחינוך התיישבותי פנימייתי ועליית הנוער, משרד החינוך

דברה לונדון – מנכ"ל, יוניסף ישראל

דני גילדין – מנכ"ל, כפר הנוער "גלים"

דפנה דור – מנכ"ל, עמותת שיעור אחר

הלה הדס – העמותה הישראלית לבריאות הנפש, מנכ"ל אנוש

יורם סגי זקס – יו"ר, המועצה הלאומית להתנדבות בישראל

יפעת שמואלביץ – מנהלת השקעות חברתיות, הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון

לירית סרפוס – מנהלת תחום בכירה באגף לחברה וממשל, משרד ראש הממשלה

מויש לוי – סגן ראש עירייה ומחזיק תיק החינוך, עיריית מודיעין

מושיק אביב – מנכ"ל מרכז ההסברה, משרד התרבות

ענת נחמיה-לביא – מנכ"ל הפורום הציבורי, כפרי הנוער והפנימיות בישראל

רונית גטניו – מנכ"ל, עמותת אחים

שרי נוריאל – מנכ"ל, עמותת ציונות 2000