משתתפי המחזור השלישי, בתכנית המשותפת לקולות ולהסתדרות הציונית העולמית:

מחזור ג מובילים.jpg

עפר בן אליעזר, ראש המועצה המקומית רמת ישי

שושי כחלון כידור, ראש העיר כפר יונה

יורם אוהב ציון, סגן ראש המועצה האזורית לכיש

עופר לוי, סגן ראש העיר הרצליה

שרון מרק, סגנית ראש העיר אשדוד

אדוה לויד, מנכ"לית המועצה האזורית רמת נגב  (לשעבר)

דניאלה שופן, מנכ"לית המועצה המקומית גבעת זאב

יפה שטרית, מנכ"לית המועצה האזורית גוש עציון

      איציק דנינו, ראש העיר אופקים

אריה כהן, ראש המועצה האזורית מגילות

גבי גאון, ראש המועצה המקומית מזכרת בתיה

דורון שילדוב, ראש המועצה האזורית ברנר

וסאם נבואני, ראש המועצה המקומית ג'וליס

חובב צברי, ראש המועצה המקומית קריית עקרון

יוחאי דמרי, ראש המועצה האזורית הר חברון

 מאיר יצחק הלוי, ראש העיר אילת

 

משתתפי המחזור השני, בתכנית המשותפת לקולות ולהסתדרות הציונית העולמית:

אום.jpeg

דב חיון, סגן ראש העיר חיפה

חפצי זוהר, סגנית ראש העיר באר שבע

שלומי מגנזי, סגן ראש המועצה האזורית מטה יהודה

גבי חדד, מנכ"ל עיריית גבעת שמואל

דודו פרץ, מנכ"ל המועצה האזורית עמק הירדן (לשעבר)

שירה דקל כץ, מנכ"לית אשכול שורק דרומי

שירה ליבמן, מנכ"לית המועצה המקומית בית-אל

רבקה בוזגלו, מנכ"לית עיריית קריית גת

אהרון דרור, ראש המועצה המקומית גן יבנה

אילן אור, ראש המועצה המקומית יסוד המעלה

דוד אזולאי, ראש המועצה המקומית מטולה
יגאל להב, ראש המועצה המקומית קרני שומרון

מודי סעד, ראש המועצה המקומית יאנוח ג'ת

מוראד עמאש, ראש המועצה המקומית ג'סר א-זרקא

פיני בדש, ראש המועצה המקומית עומר

שלמה נאמן, ראש המועצה האזורית גוש עציון

משתתפי המחזור הראשון של התכנית:

שלטון מחזור א .jpg

דודי זביב, מנכ"ל המועצה המקומית שוהם (לשעבר)

יעקב נתניהו, מנכ"ל העיר חריש

סאמי תלאווי, מנכ"ל העיר טייבה

פנינה אמויאל משה, מנכ"לית המועצה האזורית לב השרון

שירלי פאר יגרמן, מנכ"לית עיריית רמת השרון (לשעבר)

חגית מגן, ראש מינהל שכר והסכמי עבודה במרכז השלטון המקומי בישראל

(יונית סמולש, מנהלת מפעם השרון (לשעבר

אבי נעים, ראש המועצה המקומית בית אריה (לשעבר)

יורם שמעון, ראש המועצה המקומית מבשרת ציון

יעלה מקליס, ראש העיר יהוד-מונסון

רון שני, ראש המועצה האזורית משגב (לשעבר)

אורנה דוידאי, סגנית ראש העיר פתח תקווה (לשעבר)

אייל דימרי, סגן ראש המועצה האזורית מרום הגליל

מיטל להבי, סגנית ראש העיר תל אביב

אריאל הילדסהיימר, מנכ"ל עיריית רעננה

משתתפי המחזור הרביעי, בתכנית המשותפת לקולות ולהסתדרות הציונית העולמית:

מאיר ארונוביץ, מנכ"ל המועצה המקומית קרני שומרון

משה גילצר, גזבר העיר תל אביב-יפו

ניר זמיר, ראש המועצה האזורית בני שמעון

סמיר מחאמיד, ראש העיר אום אל פאחם

פדוה דבור, מנכ"לית המועצה המקומית בית ג'ן 

שוקי קליין, מנכ"ל העיר דימונה

שלומי לנגר, מנכ"ל מועצה מקומית בית אריה-עופרים

      אהרון אטיאס, מנכ"ל עיריית לוד

אלי שבירו, ראש העיר אריאל

דפנה קירו כהן, מנכ"לית עיריית נס ציונה

הילה טרייבר, מנכ"לית המועצה האזורית חוף השרון

ליאת שוחט, ראש העיר אור יהודה

ליזי דלריצ'ה, ראש העיר גני תקווה

ליאור מדהלה, מנכ"ל המועצה המקומית גדרה

 לילך שינגורטן, מנכ"לית המועצה האזורית שער הנגב

משתתפי המחזור השלישי, בתכנית המשותפת לקולות ולהסתדרות הציונית העולמית:

מחזור ג מובילים.jpg

      איציק דנינו, ראש העיר אופקים

אדוה לויד, מנכ"לית המועצה האזורית רמת נגב (לשעבר) 

  אריה כהן, ראש המועצה האזורית מגילות

גבי גאון, ראש המועצה המקומית מזכרת בתי

דניאלה שופן, מנכ"לית המועצה המקומית גבעת זאב

דורון שילדוב, ראש המועצה האזורית ברנר

וסאם נבואני, ראש המועצה המקומית ג'וליס

חובב צברי, ראש המועצה המקומית קריית עקרון

 

 

 

 

יוחאי דמרי, ראש המועצה האזורית הר חברון

יורם אוהב ציון, סגן ראש המועצה האזורית לכיש

יפה שטרית, מנכ"לית המועצה האזורית גוש עציון

מאיר יצחק הלוי, ראש העיר אילת

עפר בן אליעזר, ראש המועצה המקומית רמת ישי

שושי כחלון כידור, ראש העיר כפר יונה

עופר לוי, סגן ראש העיר הרצליה

שרון מרק, סגנית ראש העיר אשדוד

 

 

 

משתתפי המחזור השני, בתכנית המשותפת לקולות ולהסתדרות הציונית העולמית:

אום.jpeg

דב חיון, סגן ראש העיר חיפה

חפצי זוהר, סגנית ראש העיר באר שבע

שלומי מגנזי, סגן ראש המועצה האזורית מטה יהודה

גבי חדד, מנכ"ל עיריית גבעת שמואל

דודו פרץ, מנכ"ל המועצה האזורית עמק הירדן (לשעבר)

שירה דקל כץ, מנכ"לית אשכול שורק דרומי

שירה ליבמן, מנכ"לית המועצה המקומית בית-אל

רבקה בוזגלו, מנכ"לית עיריית קריית גת

אהרון דרור, ראש המועצה המקומית גן יבנה

אילן אור, ראש המועצה המקומית יסוד המעלה

דוד אזולאי, ראש המועצה המקומית מטולה
יגאל להב, ראש המועצה המקומית קרני שומרון

מודי סעד, ראש המועצה המקומית יאנוח ג'ת

מוראד עמאש, ראש המועצה המקומית ג'סר א-זרקא

פיני בדש, ראש המועצה המקומית עומר

שלמה נאמן, ראש המועצה האזורית גוש עציון

משתתפי המחזור הראשון של התכנית:

שלטון מחזור א .jpg

דודי זביב, מנכ"ל המועצה המקומית שוהם (לשעבר)

    יעקב נתניהו, מנכ"ל העיר חריש (לשעבר)

סאמי תלאווי, מנכ"ל העיר טייבה

פנינה אמויאל משה, מנכ"לית המועצה האזורית לב השרון

שירלי פאר יגרמן, מנכ"לית עיריית רמת השרון (לשעבר)

חגית מגן, ראש מינהל שכר והסכמי עבודה במרכז השלטון המקומי בישראל

(יונית סמולש, מנהלת מפעם השרון (לשעבר

אבי נעים, ראש המועצה המקומית בית אריה (לשעבר)

יורם שמעון, ראש המועצה המקומית מבשרת ציון

יעלה מקליס, ראש העיר יהוד-מונסון

רון שני, ראש המועצה האזורית משגב (לשעבר)

אורנה דוידאי, סגנית ראש העיר פתח תקווה (לשעבר)

אייל דימרי, סגן ראש המועצה האזורית מרום הגליל

מיטל להבי, סגנית ראש העיר תל אביב

אריאל הילדסהיימר, מנכ"ל עיריית רעננה